30.10.21 мікробіологічний Хеллоуїн

30.10.21р на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології у дружній веселій атмосфері відбувся мікробіологічний Хеллоуїн, в якому прийняли участь студенти 2-4 курсів та викладачі кафедри. Студенти підготували цікаві тематичні вироби 30.10.21 мікробіологічний Хеллоуїн 30.10.21 мікробіологічний Хеллоуїн

30.10.21 мікробіологічний Хеллоуїн

Наталія Філімонова розповіла про цікаві факти та традиції, пов’язані з цим стародавним праздником, учні дізналися про те, як світ мікроорганізмів, жахливі захворювання, що викликаються ними знайшли відображення у художніх творах 15-19 столітть й навіть у наші часі! Наприклад український народний художник відобразив у своему творі пандемію коронавірусу.

“Цю р30.10.21 мікробіологічний Хеллоуїноботу я створив наприкінці весни, коли наша країна, як і решта і в Європі, і в усьому світі, була на жорсткому карантині, коли не можна було відвідувати культурні заклади, храми, навіть рідних та друзів. Тоді ще не було визначено районувань, як це ми маємо зараз — міста та райони в червоних чи зелених зонах, але мені тоді вже світ уявлявся поділеним на ці зони, і — у захисній масці. Я уявляв цю картину, слухаючи новини по радіо: десь епідемія лютувала, було багато смертей, десь все проходило легше. Так і виникла ця робота”, – каже Микита. Митець пояснює, що на полотні чорні зони вимволізують країни, де коронавірус зачепив людей найбільше. (по матеріалам сайту https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/3103878-narodnij-hudoznik-volodimir-mikita-napisav-kartinu-pro-pandemiu-koronavirusu.html)

Особливий інтерес викликали мікробіологічні загадки, яки загадувала студентам доцент каф. Людмила Сілаєва в образі ЧУМИ. По закінченні найактивнішим студентам були вручені жартівливі призи.

30.10.21 мікробіологічний Хеллоуїн 30.10.21 мікробіологічний Хеллоуїн 30.10.21 мікробіологічний Хеллоуїн 30.10.21 мікробіологічний Хеллоуїн