9 листопада 2021 року засідання СНТ, присвячене ВСЕСВІТНЬОМУ ДНЮ НАУКИ

9 листопада 2021 року на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології у рамках чергового засідання СНТ відбулася зустріч здобувачів вищої освіти, та науковців кафедри, присвячена

ВСЕСВІТНЬОМУ ДНЮ НАУКИ.

Були розглянуті актуальні питання розвитку сучасної науки в цілому та окремо у галузі медичної та фармацевтичної мікробіології, вірусології, імунології.

Завідувачка кафедри професор Наталія ФІЛІМОНОВА розповіла про перспективи та можливості залучення до наукових досліджень студентів нашого університету; доцент Ірина ТІЩЕНКО ознайомила присутніх з темами магістерських робіт, які виконуються на базі кафедри мікробіології, вірусології та імунології НФаУ.

Про свій досвід наукової роботи у студентському науковому товаристві кафедри поділився студент 3 курсу Дмитро ЛАРЬКОВ.

9 листопада 2021 року засідання СНТ, присвячене ВСЕСВІТНЬОМУ ДНЮ НАУКИМагістрантка Ганна ЗЕМЦОВА розповіла про користь поєднання особистих наукових інтересів та професійної діяльності в лабораторії мікробіології ДУ “Інститут дерматології та венерології НАМН України”.

Всі присутні здобувачі вищої освіти різних спеціальностей та викладачі кафедри отримали задоволення від спілкування, тому що є однодумцями, небайдужими до наукових проблем сьогодення.