Напрями роботи

На кафедрі мікробіології, вірусології та імунологі постійно проводиться виховна робота за такими напрямками: Національно-патріотичне виховання, Громадсько-правове виховання, Моральне виховання, Трудове виховання, Екологічне виховання, Естетичне виховання, Фізичне виховання (здоровий спосіб життя), Студентський волонтерський рух.

Кураторами є співробітники кафедри: проф. Філімонова Н.І., доц. Тіщенко І.Ю., доц. Сілаєва Л.Ф., доц. Шаповалова О.В.

Напрями роботи20 травня 2021 року був проведений Всесвітній день вишиванки. Вишиванка з давніх давен є основним елементом українського національного одягу. Вишиті візерунками сорочки – відображення цінностей, традицій, культури та історії нашого народу. Цьогорічний ювілейний День вишиванки присвячений українській традиційній музиці та екологічним проблемам.

 

 

Напрями роботи

24 березня в усьому світі проводиться День боротьби з туберкульозом. 24.03.2021 р. на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології був проведений кафедральній семінар,  присвячений всесвітньому дню бородьби з туберкульозом, у роботі якого взяли участь студенти та викладачі кафедри.

 

 

Напрями роботи04 грудня відбувся галузевий науково-практичний онлайн-семінар до всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «Невідоме про відоме». Організатором заходу виступила кафедра мікробіології, вірусології та іммунологіії НФаУ. У заході прийняли участь представники науково-дослідніх установ, викладачі кафедри та студенти.

Print Friendly, PDF & Email