29 жовтня 2021 р. на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології у рамках роботи PHARM CAMP НФаУ- осінь 2021 «Фармація – наука про ліки і не тільки!» відбулася екскурсія учнів Харківської гімназії №162 .  Доц. Наталія Дубініна прочитала учням лекцію “Чудовий світ мікробів” та проведела екскурсію по Науковій мікробіологічній лабораторії кафедри. Школярі з захопленням вивчали мікроорганізми під мікроскопом та на поживних середовищах, знайомилися з деякими методами лабораторної мікробіологічної діагностики та обладнанням наукової лабораторії.

29 жовтня 2021 р. відбулася екскурсія учнів Харківської гімназії №162 у Наукову мікробіологічну лабораторію 29 жовтня 2021 р. відбулася екскурсія учнів Харківської гімназії №162 у Наукову мікробіологічну лабораторію 29 жовтня 2021 р. відбулася екскурсія учнів Харківської гімназії №162 у Наукову мікробіологічну лабораторію