ЗАСІДАННЯ СНТ КАФЕДРИ, 13.04.2023р.

13.04.2023 року відбулося засідання СНТ кафедри. У заході приймали участь студенти-гуртківці зі своїми науковими керівниками. Керівник СНТ кафедри доцент Ольга Шаповалова доповіла про роботу гуртка у 1 півріччі 2022-2023 н.р.та надала інформацію про стан підготовки здобувачів до XХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ» 19-21 квітня 2023 р.

Потім відбулося знайомство з новими гуртківцями.  Хлопці та дівчата поділилися своїми планами щодо напрямків їх роботи. На засіданні обговорювалися теми, що їх цікавлять, та були затверджені теми доповідей на XХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів.

Підсумовіючи результати засідання, завідуюча кафедри професор Наталія Філімонова підкреслила важливість мікробіології як необхідної складової для професійного становленя здобувачів всіх спеціальностей – лабораторної диагностика, фармації, клінічної фармації тощо.

Чергове засідання СНТ пройшло у теплій і дружній атмосфері.

ЗАСІДАННЯ СНТ КАФЕДРИ, 13.04.2023р.ЗАСІДАННЯ СНТ КАФЕДРИ, 13.04.2023р.