Круглий стіл «Актуальні питання підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 224 «Технології медичної діагностики та лікування», 14.04.2023 р

14.04.2023 р. співробітники кафедри мікробіології, вірусології та імунології проф. Філімонова Н.І., доц. Тіщенко І.Ю., доц. Шаповалова О.В, стейкхолдери д.м.н., старший дослідник, Джораєва С.К. (завідувачка лабораторно-експериментального відділу ДУ «Інститут дерматології та венерології НАМН України») та  к.мед.н., лікар вищої категорії Хірна Т. В. (завідувачка бактеріологічною лабораторією ) прийняли участь у круглому столі «Актуальні питання підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 224 «Технології медичної діагностики та лікування».