ПІДГОТОВКА УЧНІВ ШКІЛ М. ХАРКОВА ТА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛ. ДО ЗАКЛЮЧНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ, 23.02.24 р

23.02.2024.  співробітниками кафедри була проведена підготовка учнів шкіл м. Харкова та Харківської обл. до заключного етапу всеукраїнської олімпіади з біології.

на заході були присутні 14 учнів, шкіл м. Харків та Харківська обл.

Доцент кафедри Дубініна Наталія Владиславівна прочитала лекції  “Мікробіологія” та “Паразитологія”.

Були проведені практичні роботи за темами: “Правила роботи з імерсійною системою мікроскопа”, “Виготовлення препарату “Висяча крапля”, “Виготовлення препарату “Розчавлена крапля”. Наталія Владиславівна розповіла ребятам про правіла роботи з мікроскопом, для чого використовується імерсійна система, продемонструвала етапи виготовлення мікропрепаратів “Висяча крапля” та “Розчавлена крапля”, пояснила для дослідження яких мікроорганізмів їх застосовують.

Протягом занять учні  активно задавали питання. Захід пройшов в дружній, жвавій атмосфері.

Присутнім надіслані презентації та відеоматеріали за темами лекцій і практичних занять.