6 грудня 2021 року на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології Національного фармацевтичного університету були проведені підсумки конкурсу постерних докладів, присвячених Міжнародному дню боротьби зі СНІД.

У конкурсі брали участь студенти-члени кафедрального СНТ та студенти, зацікавлені проблемою ВІЛ/СНІД.

Тематика постерних докладів була присвячена актуальним питанням проблеми СНІД, історії відкриття вірусу ВІЛ та перспективам створення антиретровірусних препаратів.

Нагородження студентів за найкращі постерні доклади було проведено за таких номінацій:

1. НАЙІНФОРМАТИВНІШІЙ ПОСТЕР:

Азарова Анастасія (Фармація 3 курс, 11 група),

Крестьянова Анна (Фармація 3 курс, 11 група),

Оніщук Олександра (Фармація 3 курс, 11 група)

Науковий керівник доцент Гейдеріх О.Г.

1. НАЙКРЕАТИВНІШІЙ ПОСТЕР:

Плювака Валерія (Фармація 3 курс, 02 група)

Науковий керівник доцент Тіщенко І.Ю.

1. НАЙЛОКАНІЧНІШІЙ ПОСТЕР:

Мінухіна Уляна, (Фармація 3 курс, 11 група)

Левченко Катерина (Фармація 3 курс, 11 група)

Науковий керівник доцент Гейдеріх О.Г.

Одерій Інна (Фармація 3 курс, 1 група)

Лаврик Катерина (Фармація 3 курс, 12 група)

Дякуємо всім студентам та їх науковим керівникам, що знайшли можливість взяти участь у конкурсі.

6 грудня 2021 року, Підсумки конкурсу постерних докладів, присвячених Міжнародному дню боротьби зі СНІД. 6 грудня 2021 року, Підсумки конкурсу постерних докладів, присвячених Міжнародному дню боротьби зі СНІД. 6 грудня 2021 року, Підсумки конкурсу постерних докладів, присвячених Міжнародному дню боротьби зі СНІД. 6 грудня 2021 року, Підсумки конкурсу постерних докладів, присвячених Міжнародному дню боротьби зі СНІД.