3 грудня 2021 р. Екскурсія до аптеки ЛЕДА

3 грудня 2021 р. на базі аптеки ЛЕДА  було проведено практичне заняття з дисципліни “Мікробіологія, вірусологія та імунологія з мікробіологічною діагностикою” здобувачів вищої освіти 4 та 3 курсу спеціальності 224 Технології медичної діагностики і лікування. Студенти ознайомились з відділом екстемпорального виробництва лікарських препаратів. Дізналися про асортимент та особливості виготовлення  препаратів, методи санітарно-мікробіологічного контролю лікарських форм, води очищеної, стану приміщень, обладнання, одягу та рук персоналу.

Здобувачі вищої освіти отримали нові знання за темою “Санітарно-мікробіологічний контроль лікарських препаратів” та корисний досвід неформального спілкування з працівниками аптеки.

Колектив кафедри мікробіології, вірусології та імунології висловлює щиру вдячність керівництву аптечної сеті ЛЕДА за надану можливість відвідати аптеку.

3 грудня 2021 р. Екскурсія до аптеки ЛЕДА 3 грудня 2021 р. Екскурсія до аптеки ЛЕДА 3 грудня 2021 р. Екскурсія до аптеки ЛЕДА 3 грудня 2021 р. Екскурсія до аптеки ЛЕДА