07.12.21 р секційне засідання конференції II_YOUTH PHARMACY SCIENCE 7-8 грудня 2021

07.12.21 року о 13.30 на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології відбулося секційне засідання конференції II_YOUTH PHARMACY SCIENCE 7-8 грудня 2021

В заході прийняли участь 25 молодих науковців, завідувачка кафедри професор Наталія ФІЛІМОНОВА, відповідальна за роботу СНТ кафедри доцент Ольга ШАПОВАЛОВА та викладачі кафедри.

З теплими словами привітання та побажанням успіхів у науковій роботі та виступу на конференції професор Наталія ФІЛІМОНОВА  відкрила роботу конференції.

Активну участь у роботі секційного засідання ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE» прийняли здобувачі вищої освіти спеціальностей «Клінічна фармація», “Фармація” і «Лабораторна діагностика» та члени студентського наукового товариства кафедри.

Здобувачі вищої освіти представили цікаві доповіді на найактуальніші теми сьогодення.

Программа конференції

За участь у конференції найкращі доповідачі були нагороджені дипломами та грамотами

Диплом І ступеню:

МЕТЕЛЬСЬКА Аліна (СТІЙКІСТЬ СПОРОВИХ ФОРМ ЗБУДНИКІВ ІНФЕКЦІЙ ПРИ ДЕЗІНФЕКЦІЇ ТА СТЕРИЛІЗАЦІЇ) та

ЛАРЬКОВ Дмитро (ДОСЛІДЖЕННЯ ЧЕТВЕРТИННИХ АМОНІЄВИХ СПОЛУК ТА ПЕРОКСИДІВ)

ГОНЧАР Юлія (АНТИКВОРУМНІ ПРЕПАРАТИ, ЯК АЛЬТЕРНАТИВА АНТИБІОТИКАМ)

Диплом ІІ ступеню:

КОНОНЕНКО Владислава та БІЛОКУЗОВА Ганна (МІФИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ ВІЛ ІНФЕКЦІЇ)

АЛТУНІНА Вікторія та БЕСАРАБ Альона (ДИНАМІКА ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ У ПЕРІОД ПАНДЕМІЇ КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ)

ПОЧКАЙ Юлія (ПЕРСПЕКТИВИ СТВОРЕННЯ АНТИРАБІЧНИХ ПРЕПАРАТІВ)

ПОПОВ Олександр (СКАЗ: ІСТОРИЧНА РЕТРОСПЕКТИВА І СУЧАСНІ УЯВЛЕННЯ)

Диплом ІІІ ступеню: