24 жовтня – 24 ЖОВТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ПОЛІОМІЄЛІТОМ, 26.10.2023 р.

24 жовтняВсесвітній день боротьби з поліомієлітом

23-27 жовтня на кафедрі імікробіології, вірусології та імунології був проведений тиждень обізнаності до Всесвітнього дня боротьби з поліомієлітом. В академгрупах були проведені бесіди про важливість захворювання та запобігання його розповсюдженості.

Сьогодні вакцинація є найефективнішим способом попередження поліомієліту, і надалі важливо підтримувати високий рівень вакцинації в усьому світі для досягнення цілі – ерадикації цієї хвороби.

Але ми не повинні забувати про те, що в світі ще є регіони, де поліомієліт залишається проблемою. Сьогоднішня подія нагадує нам про важливість продовження зусиль у боротьбі з цією хворобою. Ми маємо залишатися обережними, вакцинувати своїх дітей та підтримувати програми, спрямовані на ерадикацію поліомієліту.

Відзначаючи Всесвітній день боротьби з поліомієлітом, ми відзначаємо досягнуті успіхи і зобов’язуємося досягти повного ерадикації цієї хвороби в усьому світі.

Наша єдність і відданість цій справі допоможуть забезпечити, що кожне дитя і кожна сім’я може жити в безпеці від поліомієліту. Нехай цей день нагадує нам про наш обов’язок досягнути цієї цілі.

У рамках заходу здобувачі підготували доповіді та повідомлення., обговоювалися сучасні проблеми, що пов’язані з виникненням випадків захворюваності на поліомієліт. З’ясовано епідеміологічні шляхи та напряки, які потрібно спрямувати на вирішення проблеми поширеності захворювання.