«ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ ОБІЗНАНОСТІ ЩОДО ПРАВИЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ АНТИБІОТИКІВ», 25.11.2022р.

25 листопада 2022 р.  на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології у рамках засідання СНТ відбувся галузевий семінар «ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ ОБІЗНАНОСТІ ЩОДО ПРАВИЛЬНОГО  ВИКОРИСТАННЯ АНТИБІОТИКІВ». В заході прийняли участь провідні фахівці наукових установ м. Харкова, викладачі кафедри, здобувачі вищої освіти НФаУ та студенти підшефного Медичного коледжу при медичному університеті (загалом 40 учасників). На семінарі обговорювалися важливі питання лікування інфекційних захворювань та шляхів подолання АБР у сучасних умовах.

Завідувачка Наталія ФІЛІМОНОВА представила результати опитування, що були проведені до всесвітнього тижня обізнаності щодо правильного  використання антибіотиків. В анкетуванні прийняли участь 71 здобувач вищої освіти. Вона зазначила, що проблема АБР на сьогодні світової значущості. У цілому обізнаність щодо раціонального застосування антибіотиків серед здобувачів вищої освіти є задовільною, але є над чим працювати й підкреслила важливу роль у пропаганді та поширені знань щодо проблеми раціонального використання АБП саме викладачів кафедри.

Свої доклади представили:

ДЖОРАЄВА Світлана, канд. мед. наук, завідувачка лабораторії мікробіології ДУ «ІДВ НАМНУ». МІКРОБІОЛОГІЧНИЙ МОНІТОРИНГ ДИНАМІКИ АНТИБІОТИКОРЕЗИСТЕНТНОСТІ КЛІНІЧНИХ ІЗОЛЯТІВ E.COLI.

КОШОВА Олена, доц. каф. ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ЗАСТОСУВАННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ БАКТЕРІАЛЬНИХ ІНФЕКЦІЙ ТА ЗНИЖЕННЯ АНТИБІОТИКОРЕЗИСТЕНТНОСТІ.

ШЕРЕМЕТ Наталія (гр. 211-ВМм (5,10д)ХД) НАСЛІДКИ  ВИКОРИСТАННЯ ПРОТИМІКРОБНИХ ПРЕПАРАТІВ  ПРИ ВИРОЩУВАННІ ТА ЛІКУВАННІ ТВАРИН.

«ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ ОБІЗНАНОСТІ ЩОДО ПРАВИЛЬНОГО  ВИКОРИСТАННЯ АНТИБІОТИКІВ», 25.11.2022р. «ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ ОБІЗНАНОСТІ ЩОДО ПРАВИЛЬНОГО  ВИКОРИСТАННЯ АНТИБІОТИКІВ», 25.11.2022р.

ІВЧЕНКО Анна (Фм20(4,10д)-04) АНТИБІОТИКОРЕЗИСТЕНТНІСТЬ ЯК ГЛОБАЛЬНА ПРОБЛЕМА В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ COVID­19 ТА СПОСОБИ ЇЇ ПОДОЛАННЯ.

«ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ ОБІЗНАНОСТІ ЩОДО ПРАВИЛЬНОГО  ВИКОРИСТАННЯ АНТИБІОТИКІВ», 25.11.2022р. АНТИБІОТИКОРЕЗИСТЕНТНІСТЬ ЯК ГЛОБАЛЬНА ПРОБЛЕМА В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ COVID

ІВЧЕНКО Анна (Фм20(4,10д)-04)  АНТИБІОТИКОРЕЗИСТЕНТНІСТЬ ЯК ГЛОБАЛЬНА ПРОБЛЕМА ТА СПОСОБИ ЇЇ ПОДОЛАННЯ

ДУБІНІНА Наталія, доц. каф. АСПАРАГНІНОВА КИСЛОТА ТА ЇЇ СИНЕРГІЗМ З АНТИБІОТИКАМИ.