29 квітня 2021р. Урочисте засідання гуртка СНТ кафедри мікробіології, вірусології та імунології

Вельмишановні колеги!

в рамках проведення І Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE», що проходила 27-29 квітня 2021 року, відбулось урочисте засідання гуртка СНТ кафедри, на якому члени гуртка презентували свої наукові роботи.

Гуртківців, їх наукових керівників, викладачів кафедри та гостей урочистої події привітала завідувачка кафедри мікробіології, вірусології на імунології доктор медичних наук, професор Наталія Ігорівна Філімонова.

Вона відмітила, що інтерес здобувачів вищої освіти до наукових досліджень є підтвердженням їх прагнення до самовдосконалення, отримання широких знань в галузях, які є основою їх професійної майстерності. Вона побажала всім успіхів в науковій роботі на навчанні.

Наукові доповіді гуртківців були присвячені різноманітним проблемам медичної мікробіології, розробки та удосконалення антимікробних та профілактичних препаратів, особливостям епідеміології та лабораторної діагностики інфекційних захворювань, питанням їх лікування, специфічної та загальної профілактики.

Усі представлені роботи викликали великий інтерес присутніх, тому що  піднімали найсучасніші питання в різних галузях медицини та фармації:

Загалом в проведенні засідання прийняли участь  більше 30 науковців різних поколінь.

Автори найкращих  робіт відзначені дипломами за активну учать у науковій роботі

29 квітня 2021р. Урочисте засідання гуртка СНТ кафедри мікробіології, вірусології та імунології

Диплом 1 ступеня

Натріашвілі Леван. Обгрунтування використання Ладану індійського в технологіі антимікробних препаратів. Науковий керівник: к.б.н., доц. Сілаєва Л.Ф.

Карушева Д.М. Бактеріофаги в медицині. Науковий керівник: к.мед.н., доц. Дубініна Н.В.

Диплом 2 ступеня

Ротко А.В. Актуальність проблеми кандидозної інфекції. Науковий керівник: к.б.н., с.н.с. Шаповалова О.В.

Тимошенко К.В., Волобуєва А.В. Важливість стерилізації в косметології. Науковий керівник: к.б.н., с.н.с. Шаповалова О.В.

Ужченко В.С. Шляхи передачі та профілактика туберкульозу. Науковий керівник: к.б.н., с.н.с. Шаповалова О.В.

Диплом 3 ступеня

Лобода К.В. Особливості лабораторноі діагностики коронавірусноі інфекціі. Науковий керівник: к.б.н., доц. Сілаєва Л.Ф.

Отман Д.Ш. Лабораторна діагностика цитомегаловірусної інфекції. Науковий керівник: к.мед.н., доц. Гейдерих О.Г.

Абделадим Эль-ассри Влияние кишечной микрофлоры на настроение. Науковий керівник: к.б.н., доц. Тіщенко І.Ю.

Ми впевнені, що наукові та практичні питання, які були обговорені, жваві дискусії з актуальних проблем, що турбують кожного з нас, стануть поштовхом для нових ідей та проектів, шляхів їх вирішення та реалізації.

Напрямки наукової роботи  кафедри мікробіології, вірусології та імунології НФаУ настільки різноманітні, що кожен охочий знайде своє місце в реалізації наших ідей.

Щиро бажаємо успіхів молодим науковцям і завжди ради бачити нових небайдужих до науки здобувачів вищої освіти членами гуртка СНТ нашої кафедри.

 

 

29 квітня 2021р. Урочисте засідання гуртка СНТ кафедри мікробіології, вірусології та імунології18-19 березня відбулася XXVII Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Topical issues of new medicines development», присвячена 150-річчю з дня народження Миколи Валяшка – засновника і першого ректора Національного фармацевтичного університету.
Засідання секції «Лабораторна діагностика та мікробіологія, вірусологія та імунологія» пройшло в дружній та жвавій атмосфері. Студенти прийняли активну участь у роботі конференції та виступили з цікавими докладами. Вітаємо студенток Дмітрієвську Анастасію та Уваренко Валерію від кафедри мікробіології із нагородженням дипломами І та ІІІ ступеню та їх керівників доц. Дубініну Н.В. і Кошову О.Ю.
Print Friendly, PDF & Email