СВЯТО ВИШИВАНКИ НФаУ, 18.05.2023 р.

СВЯТО ВИШИВАНКИ НФаУ

Сьогодні, 18 травня, відзначається Всесвітній день вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. З давніх давен вишиванка є основним елементом українського національного одягу. Вишиті візерунками сорочки є відображенням цінностей, традицій, культури та історії нашого народу, його генетичного коду.

Сорочку мати сину вишивала І душу,
й серце в вишивку вкладала.
Як пам’яті народної відлунки,
На полотні з’являлись візерунки,
Де кожен хрестик – то життєві миті…
Мережила по білому блакиттю,
Лягала ниточка до ниточки мрійливо –
Дитині б долю вишити щасливу,
Щоб оберегом стала для синочка
Руками неньки вишита сорочка.

Не залишилися в стороні й викладачі кафедри мікробіології, вірусології та імунології, які прийняли участь у заході НФаУ присвяченого дню вишиванки. На цьому заході були підведені результати роботи клубу «Говоримо українською». За рішенням ректорату результати тестування були зараховані як підвищення кваліфікації, про що співробітники кафедри отримали відповідні сертифікати. Вітаємо всіх з днем Вишиванки! Переможного миру, добробуту та злагоди всім нам!

СВЯТО ВИШИВАНКИ НФаУ, 18.05.2023 р. СВЯТО ВИШИВАНКИ НФаУ, 18.05.2023 р. СВЯТО ВИШИВАНКИ НФаУ, 18.05.2023 р. СВЯТО ВИШИВАНКИ НФаУ, 18.05.2023 р. СВЯТО ВИШИВАНКИ НФаУ, 18.05.2023 р.