19 квітня 2024 р на кафедрі мікробіології відбулося секційне засідання студентського наукового гуртка кафедри мікробіології, вірусології та імунології НФаУ у рамках проведення ХХХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів»

У конференції прийняли участь здобувачі вищої освіти НФаУ першого та другого рівней, молоді науковці члени СНТ, та викладачі кафедри.

З привітальним словом виступила завідувачка кафедри професор  Наталія ФІЛІМОНОВА, яка привітала всіх з видатною подією та побажала учасникам успіхів у подальшій науковій роботі та навчанні,  творчого натхнення та нових досягнень.

В секційному засіданні СНТ кафедри взяли участь 28 здобувачів вищої освіти НФаУ, члени СНТ кафедри з усними доповідями. Конференція пройшла у дружній теплій обстановці, учасники ділилися своїми думками, активно обговорювали представлені доклади.

За обговореннями доповідей визнали найкращих доповідачів і прийняли рішення про присудження дипломів та нагородження здобувачів грамотами за участь у конференції.

Диплом І ступеню:

МАМОНТОВА Тетяна, МАМОНТОВА Вероніка
ТРЕНДИ КАМПАНІЇ ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19
Науковий керівник ТІЩЕНКО І.Ю., к. біол.н., доцент

ГОРЮНОВА Ірина
БЕЗПЕКА ВИКОРИСТАННЯ БАКТЕРІОФАГІВ: ПЕРСПЕКТИВИ ДЛЯ МЕДИЧНОЇ ТА ПРОМИСЛОВОЇ ПРАКТИКИ
Науковий керівник: Дубініна Н.В., к.мед.н., доцент

Диплом ІІ ступеню:

QАMOUTA Riyad
OPPORTUNISTIC FUNGAL INFECTIONS: RISKS, PREVENTION, AND TREATMENT
Науковий керівник Тищенко І.Ю., к.б.н., доцент

ДУБИНА Богдана
ОНКОГЕННІ ВІРУСИ
Науковий керівник: Дубініна Н.В., к. мед.н., доцент

Диплом ІІІ ступеню:

ПОНОМАРЕНКО Юлія
ЗАСТОСУВАННЯ ПРОБІОТИЧНИХ КОМПОНЕНТІВ У КОСМЕТИЦІ
Науковий керівник: Дубініна Н.В., к. мед.н., доцент

Подяка за участь:

МАКАРОВА Валерія
РОЗРОБКА ВАКЦИН ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

ПЕТРЕНКО Марія.
ВІКОВІ ЗМІНИ І МІКРОБІОМ ЛЮДИНИ – СУЧАСНИЙ ПОГЛЯД НА ПРОБЛЕМУ

КОЗАЧОК Аріна
ОСОБЛИВОСТІ ЕПІДЕМІОЛОГІЇ, ДІАГНОСТИКИ, ПРОФІЛАКТИКИ І ЛІКУВАННЯ СУЧАСНИХ ІНФЕКЦІЙ

Науковий керівник: ТІЩЕНКО І.Ю., к. біол.н., доцент

ПІДМОГИЛЬНА Юлія
МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ COVID-19: СУЧАСНИЙ СТАН, ПРОБЛЕМИ ТА ДОСЯГНЕННЯ

Науковий керівник КОШОВА О.Ю.., к.фарм.н., доцент

ЧЕХ Ірина, ДЕМЯНОВСЬКА Аліна
СУЧАСНІ ДОСЯГНЕННЯ У СФЕРІ ПРОФІЛАКТИКИ ТА ДІАГНОСТИКИ СКАЗУ: ШЛЯХ ДО ЕФЕКТИВНОГО КОНТРОЛЮ ХВОРОБИ

БІЛИК Марія
МІКРОБНЕ ЗАБРУДНЕННЯ РАН
Науковий керівник: доц. ГЕЙДЕРІХ О.Г. к. мед.н., доцен

БРІТ Вікторія
ІСТОРІЯ ВІДКРИТТЯ ТА ВИВЧЕННЯ МІКОПЛАЗМ

Науковий керівник доц. ГЕЙДЕРІХ О.Г. к. мед.н., доцент

ГАВРИЛЮК Марина
ТЕРАПЕВТИЧНІ ВАКЦИНИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Науковий керівник ДУБІНІНА Н.В., к. мед.н., доцент

СТЕГНІЄНКО Катерина
МІКРОБІОМ ЛЮДИНИ ТА ЙОГО ВПЛИВ НА ЗДОРОВ’Я
Науковий керівник ДУБІНІНА Н.В., к.мед.н., доцент

Бажаємо молодим науковцям нових перемог і успіхів у навчанні та науковій діяльності!

ПІДСУМКИ СЕКЦІЙНОГО ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА КАФЕДРИ. ХХХ МІЖНАРОДНА НП КОНФ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ТА СТУДЕНТІВ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ», 19 квітня 2024 р ПІДСУМКИ СЕКЦІЙНОГО ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА КАФЕДРИ. ХХХ МІЖНАРОДНА НП КОНФ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ТА СТУДЕНТІВ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ», 19 квітня 2024 р ПІДСУМКИ СЕКЦІЙНОГО ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА КАФЕДРИ. ХХХ МІЖНАРОДНА НП КОНФ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ТА СТУДЕНТІВ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ», 19 квітня 2024 р