Науково-практичний семінар “МОЛОДІ ДОСЛІДНИКИ ТА ВИНАХІДНИКИ: ПЕРШІ КРОКИ У НАУЦІ”. 17.01.2024.

17.01.2024  співробітники кафедри мікробіології, вірусології та імунології прийняли участь у науково-практичному семінарі “Молоді дослідники та винахідники: перші кроки у науці”, присвяченому дню дітей-винахідників.

Від кафедри мікробіології, вірусології та імунології з науковими доповідями виступали учасники Малої академії наук, учні Комунального закладу “Первомайський ліцей №7 Первомайської міської ради Харківської області”:

1. ВЕПРИЦЬКА Анастасія, доповідь на тему: “Вплив дезодоруючих засобів на організм людини та довкілля”, 11 клас.
  2. ДМИТРЕНКО Ауріка, доповідь на тему: “Правець: стан напруженості імунітету та профілактичні заходи у Харківському регіоні”, 10 клас.
  3. СУРГАЙ Дар’я, доповідь на тему: “Вплив електромагнітного випромінювання на живі біологічні об’єкти”, 11 клас.

Науковий керівник; доцент ЗВО ДУБІНІНА Наталія.