АНОНС ЗАХОДІВ У ВЕРЕСНІ 2023 року

Кафедра мікробіології, вірусології та імунології презентує заходи, що відбудуться у вересні 2023 року.

7 вересня, четвер – 17:00

Інтерактивний вебінар «Інструменти боротьби з інфекцією»

Запрошуємо вас на захоплюючий вебінар, присвячений Всесвітньому дню польової епідеміології. Ви дізнаєтеся про сучасні методи та інструменти, які використовуються в боротьбі з інфекційними захворюваннями, про особливості польової епідеміології. Розглянемо приклади успішних випадків і поділимося практичними порадами від провідних фахівців.

13 вересня, середа – 17:00 – 18:30

Круглий стіл до Всесвітнього дня боротьби із сепсисом

Приєднайтеся до обговорення актуальних питань і проблем, пов’язаних зі сепсисом. Відомі експерти поділяться своїми знаннями та досвідом в боротьбі з цим небезпечним захворюванням. Разом ми можемо зробити крок до більшої обізнаності та зменшення розповсюдження сепсису.

18 – 22 вересня

Тиждень мікробіологічної обізнаності. Конкурс плакатів до Всесвітнього дня мікроорганізмів.

Протягом цього тижня ми проводимо ряд заходів, спрямованих на підвищення обізнаності про мікроорганізми та їх важливу роль у нашому світі. Один з найцікавіших заходів – конкурс плакатів, на якому кожен з вас може проявити свою творчість та поділитися знаннями про мікробіологію.

28 вересня, четвер – 17:00 – 18:30

Дискусійний клуб до Всесвітнього дня боротьби проти сказу

Запрошуємо вас прийняти участь у дискусійному клубі, присвяченому Всесвітньому дню боротьби проти сказу. Обговоримо сучасні підходи до контролю за цією хворобою, спробуємо знайти інноваційні рішення і обговоримо важливість попередження цього захворювання.

Долучайтесь до наших заходів та дізнайтеся більше про захоплюючий світ мікробіології, вірусології та імунології!

З повагою,

Кафедра мікробіології, вірусології та імунології

Всі заходи відбудуться за посиланням:

Код доступу: 763352