31 ЖОВТНЯ НА КАФЕДРІ МІКРОБІОЛОГІЇ, ВІРУСОЛОГІЇ ТА ІМУНОЛОГІЇ ВІДБУЛОСЯ СВЯТКУВАННЯ ХЕЛЛОУВІНА, 31.10.22

31 жовтня на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології  відбулося святкування Хеллоувіну. В рамках он-лайн зустрічі «Мікробіологічний Хеллоувін» був проведений фотоквест «Вгадай що це?».

Стомат Станіслав (Фм20(4.10)-04 підготував реферат на тему “Чумний лікар або як лікували чуму у середньовіччі”.

Наталія Філімонова ознайомила з цікавими традиціями українського “Хелловіну”. У давніх слов’ян-язичників ніч з 31 жовтня на 1 листопада називалася “Велесовою ніччю”. Вона вважалася ніччю великої сили, коли тоншає кордон між світами, коли духи предків і тих, що мають народитись у майбутньому стають одним цілим, єднаючись з обома світами, зі стихіями та їхньою міццю.

Велесова нічь.