28 вересня ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ПРОТИ СКАЗУ.

28 вересня на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології відбувся тематичний семінар, присвячений Всесвітньому дню боротьби проти сказу, метою якого є підвищення обізнаності населення щодо запобігання сказу – зоонозного вірусного захворювання, що передається через укуси або ускладнення інфікованих тварин.

У заході прийняли активну участь студенти, члени студентського СНО та викладачі, яки представили цікаві доповіді з історії відкриття вірусу сказу, сучасного стану лікування та профілактики захворювання. Семінар пройшов в обстановці жвавої дискусії та теплій атмосфері.

У рамках заходу був проведений конкурс плакатів та постерних докладів. Переможця буде виявлено самими студентами шляхом таємного голосування.

28 вересня ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ПРОТИ СКАЗУ. 28 вересня ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ПРОТИ СКАЗУ.