18 листопада 2021 р.  Засідання СНТ. Дискусійний клуб «Всесвітний тиждень раціонального використання антибіотиків»

18 листопада 2021 р.  на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології у рамках засідання СНТ відбувся дискусійний клуб «Всесвітний тиждень раціонального використання антибіотиків». В заході прийняли участь здобувачі вищої освіти освітніх програм «Фармація», «Лабораторна діагногстика», «Технології парфумерно-косметичних засобів», «Клінічна фармація» факультетів «Фармацевтичний», «Медико-фармацевтичних технологій», факультету з підготовки іноземних громадян (загалом 39 учасників). Свої доклади представили Сілаєва Л.Ф., доц.. каф. ИСТОРИЯ ОДНОЙ НОБЕЛЕВСКОЙ ПРЕМИИ. АЛЕКСАНДР ФЛЕМИНГ, Гончар Юлія (студентка ІІІ курсу факультету медіко-біологічних технологій групи ТПКЗ-01) АНТИКВОРУМНІ ПРЕПАРАТИ ЯК АЛЬТЕРНАТИВА АНТИБІОТИКАМ, керівник доц. Силаева Л.Ф., Мар’єта Анна та Сердюк Олександра (студентки ІІІ курсу Фм19 – 11гр). ПОБІЧНА ДІЯ АНТИБІОТИКІВ НА ОРГАНІЗМ ЛЮДИНИ,  керівник доц. Гейдерих О.Г., Эль-Ассри Абделадим (студент ИФ-3, 3 к) ФОРМИРОВАНИЕ ЛЕКАРСТВЕННОЙ УСТОЙЧИВОСТИ У ПАТОГЕННЫХ МИКРООРГАНИЗМОВ, руководитель доц. Тищенко И.Ю., Атмани Бушра (студентка ИФ-2, 3 к.), ОСОБЕННОСТИ АНТИБИОТИКОТЕРАПИИ В ЛЕЧЕНИИ COVID-19, руководитель доц. Дубинина Н.В. та Кошова О.Ю., доц. каф. ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ЗАСТОСУВАННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ БАКТЕРІАЛЬНИХ ІНФЕКЦІЙ ТА ЗНИЖЕННЯ АНТИБІОТИКОРЕЗИСТЕНТНОСТІ.