11 лютого 2020 року відбувся захист магістерських робіт здобувачів вищої освіти 2 курсу 1 та 2 групи спеціальності 224 «Технології медичної діагностики та лікування»

11 лютого 2020 року відбувся захист магістерських робіт здобувачів вищої освіти

2 курсу 1 та 2  групи спеціальності 224 «Технології медичної діагностики та

лікування» освітньої програми «Лабораторна діагностика».

Було успішно захищено шість магістерських робіт, які були виконані на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології під керівництвом викладачів кафедри:

Здобувач вищої освіти Тема магістерської роботи Керівник
Матушевська Андріана Андріївна Лабораторні критерії оцінки стану пацієнтів із дегенеративними захворюваннями хребта та коморбідною патологією Доц. Морозенко Д.В.
Котик Анастасія Віталіївна Клініко-діагностичне значення лабораторних показників крові та сечі при обстеженні пацієнтів із остеартрозом великих суглобів Доц. Морозенко Д. В.
Дяченко Вікторія Сергіївна Клініко-лабораторна оцінка імунної відповіді за вмістом імуноглобулінів у крові хворих на урогенітальні інфекції Доц. Глєбова К.В.
Лейкіна Марія Леонідівна

Особливості складу та антибіотикорезистентності шкірної біоти у хворих на алергодерматози Доц. Тіщенко І.Ю.
Кулєшова Надія Олександрівна Мікробіологічний та паразитологічний моніторинг стану централізованих та децентралізованих джерел питної води в Харківській області Доц. Доценко Р.В.
Мерцалова Алла Техніка лабораторних досліджень формування біоплівок музейними штамами умовно-патогенних мікроорганізмів Доц. Шаповалова О.В.