Участь співробітників кафедри у науково-практичній конференції «Питання профілактики, сучасна діагностика та інноваційні методи терапії в дерматовенерології»

15 та 16 листопада 2018 року співробітники кафедри мікробіології, вірусології та імунології взяли участь у якості слухачів в науково-практичній конференції з міжнародною участю «Питання профілактики, сучасна діагностика та інноваційні методи терапії в дерматовенерології», яка проводилась на базі ДУ «Інститут дерматології та венерології НАМН України». На конференції розглядались питання лабораторної діагностики та лікування захворювань шкіри, а також проблеми сучасної мікології, зокрема, діагностика і лікування оніхомікозів та інших грибкових захворювань.

Фото 1. Доцент кафедри Д.В. Морозенко (посередині) разом із співробітниками лабораторії алергології ДУ «Інститут дерматології та венерології НАМН України» (зліва – керівник лабораторії, доктор медичних наук, професор Е.М. Солошенко)

Фото 2. Початок конференції: з вітальним словом виступає директор ДУ «Інститут дерматології та венерології НАМН України», доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України Я.Ф. Кутасевич