16 жовтня 2018 року доцент кафедри мікробіології, вірусології та імунології, доктор ветеринарних наук Морозенко Дмитро Володимирович успішно провів навчальний семінар для практикуючих лікарів ветеринарної медицини на секції «ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЯ» у рамках Міжнародного конгресу спеціалістів ветеринарної медицини в м. Києві. На семінарі піднімались актуальні питання, а саме, застосування антибактеріальних препаратів у сучасній ветеринарній гастроентерології, а також використання пробіотиків в лікуванні і профілактиці хвороб тварин.

На офіційній частині конгресу Асоціація спеціалістів ветеринарної медицини України нагородила доцента Морозенка Дмитра Володимировича відзнакою професійного та суспільного визнання –  дипломом «ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК В ГАЛУЗЬ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ДРІБНИХ ДОМАШНІХ ТВАРИН» та висловила щиру подяку Національному фармацевтичному університету та особисто ректору, професору Котвіцькій Аллі Анатоліївні за надану можливість запрошення лектора.

Участь доцента кафедри, доктора ветеринарних наук Д.В. Морозенка в якості лектора на Міжнародному конгресі спеціалістів ветеринарної медицини Асоціації спеціалістів ветеринарної медицини України і нагородження дипломом «За вагомий внесок в галузь ветеринарної медицини дрібних тварин» (м. Київ)Участь доцента кафедри, доктора ветеринарних наук Д.В. Морозенка в якості лектора на Міжнародному конгресі спеціалістів ветеринарної медицини Асоціації спеціалістів ветеринарної медицини України і нагородження дипломом «За вагомий внесок в галузь ветеринарної медицини дрібних тварин» (м. Київ)