Харківському державному академічному театрі ляльок ім. В.А. Афанас’єва виповнилося 80 років.З 19 листопада по 30 листопада відбувся ювілейний тиждень найкращих вистав: «Вишневий сад», «Уявний хворий», «Гамлет», «Діти Райка», «Айболить», «Лускунчик», «Одруження», «За щучим велінням», «Прості історії Антона Чехова».

20 листопада відбулася екскурсія кафедри у складі викладачів і студентів груп, які курує кафедра, в ляльковий театр на виставу «Уявний хворий». Перед початком вистави відбулася екскурсія в музей ляльок.

Ювілейний тиждень в Харківському державному академічному театрі ляльок ім. В.А. Афанас’єва Ювілейний тиждень в Харківському державному академічному театрі ляльок ім. В.А. Афанас’єва Ювілейний тиждень в Харківському державному академічному театрі ляльок ім. В.А. Афанас’єва Ювілейний тиждень в Харківському державному академічному театрі ляльок ім. В.А. Афанас’єва