II Науково-практична міжнародна дистанційна конференція «МІКРОБІОЛОГІЧНІ ТА ІМУНОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СУЧАСНІЙ МЕДИЦИНІ», 24 березня 2022 року

Вельмишановні колеги!

24 березня 2022 року на кафедри мікробіології, вірусології та імунології НФаУ відбулася науково-практична міжнародна дистанційна конференція

«МІКРОБІОЛОГІЧНІ ТА ІМУНОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СУЧАСНІЙ МЕДИЦИНІ»

(конференція зареєстрована у ДУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації», посвідчення № 893 від 08 листопада 2021 р.)

Book conference 2022 march, 24

Програма Конференція_24.03.2022

Сертифікати учасників

Організатором та оператором конференції виступила кафедра мікробіології, вірусології та імунології НФаУ.

Конференція була покликана оцінити результати розвитку теорії та практики проведення мікробіологічних та імунологічних досліджень, значущість епідеміологічних досліджень, визначити перспективні напрямки створення антимікробних препаратів та засобів боротьби з антибіотикорезистентністю.

Для участі у конференції було подано понад 55 заявок. До учасників увійшли представники Узбекистану та Грузії; профільні експерти, спеціалісти,  наукових організацій, державних структур, викладачі, а також ті, хто навчається за напрямками програм бакалаврату, магістратури та аспірантури з 7 закладів вищої освіти.

Робота конференції проводилася за такими тематичними блоками:

1. Перспективи створення антимікробних препаратів та їх застосування в медичній практиці.
  2. Антибіотикорезистентность мікроорганізмів та шляхи її подолання.
  3. Клінічна патофізіологія інфекційних захворювань.
  4. Епідеміологія інфекційних хвороб в сучасних умовах.
  5. Імунологічні, вірусологічні, молекулярно-генетичні дослідження в лабораторній діагностиці.
  6. Фармакологічна корекція інфекційної патології, доклінічні дослідження.
  7. Питання викладання мікробіології, вірусології та імунології.
  8. Актуальні питання ветеринарної мікробіології.

Представлені учасниками доповіді супроводжувалися актуальними питаннями, дискусіями, додатковими виступами, що сприяло активному обміну думками, досвідом та результатами досліджень.

Важливим результатом роботи конференції загальновизнано її теоретичну, методологічну продуктивність оригінальних ідей, методів інноваційного управління.

Підводячи підсумки конференції проф. Філімонова Н.І наголосила на тому, що незважаючи на непросту ситуацію, що склалася у світі, консолідованість наукової спільноти та відкриті професійні дискусії на актуальні теми лише зміцнюють впевненість у тому, що співпраця та взаємодія профільних фахівців є важливими в аспекті розвитку всіх сфер сучасного суспільства різних країн.

Було прийнято рішення про видання збірника наукових статей учасників конференції.

Основні висновки та отримані результати проведення конференції були сформульовані у положеннях підсумкової резолюції конференції та схвалені учасниками.

Учасники конференції особливо наголосили на необхідності регулярного проведення подібних профільних наукових заходів.