24 жовтня 2021р Всесвітній день боротьби з поліомієлітом

24 жовтня 2021 р на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології відбувся круглий стіл, присвячений  Всесвітньому дню боротьби з поліомієлітом (Всесвітній день поліомієліту, англ. World Polio Day) був заснований за ініціативою міжнародної неурядової нерелігійної та неполітичної благодійної організації «Ротарі Інтернешинал»  і відзначається щорічно 24 жовтня. Мета заходу — привернути увагу світової спільноти до проблеми захворюваності на поліомієліт та його наслідків, а також вказати на необхідність проведення своєчасних профілактичних заходів.

Дата події була приурочена до дня народження Джонаса Солка — американського епідеміолога та вірусолога, що розробив протягом 1952–1955 років інактивовану вакцину проти поліомієліту.

Студенти групи ЛДб18(4,0)-01 Дмитрієва Катерина та Савіна Ганна виступили з цікавим докладом на тему САНІТАРНЕ ЗНАЧЕННЯ ЕНТЕРОВІРУСІВ