22.02.2021 завідуюча кафедрою мікробіології, вірусології та імунології Наталія Філімонова та доцент Наталія Дубініна провели профорієнтаційну роботу серед учнів випускних груп медичного коледжу Національного медичного університету. Зустріч пройшла у дружній атмосфері. Професор Наталія Філімонова розповіла про структуру університету, спеціальності та професії, які можуть отримати майбутні студенти по закінченні НФаУ. Доцент Наталія Дубініна розповіла про умови вступу в НФаУ, провела фахове пілотне тестування з метою випробування до вступу університет. Майбутні студенти були запрошені до участи у конференції, яка відбудеться на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології НФаУ.

22.02.2021 відбулася зустріч викладачів кафедри мікробіології, вірусології та імунології НФаУ з учнями медичного коледжу НМУз метою профорієнтації 22.02.2021 відбулася зустріч викладачів кафедри мікробіології, вірусології та імунології НФаУ з учнями медичного коледжу НМУз метою профорієнтації

По закінченні зустрічі був підписаний договір про співпрацю з метою профорієнтаційної роботи між медичним коледжем Національного медичного університету та Національним фармацевтичним університетом.