21 жовтня 2021р. засідання ГУРТКА СНТ кафедри мікробіології, вірусології та імунології

21 жовтня 2021р. відбулося засідання ГУРТКА СНТ кафедри мікробіології, вірусології та імунології

Завідувачка кафедри професор Наталія ФІЛІМОНОВА привітала молодих науковців та викладачів кафедри з початком роботи у новому році. На засіданні прослухали та затвердили звіт про роботу гуртка у 2020-2021 н.р. Ознайомились з напрямками наукових досліджень молодих науковців, які працюють у СНТ кафедри мікробіології, вірусології та імунології. Затвердили план роботи гуртка на 2021-2022 н.р. Старостою гуртка обрана Метельська Аліна, студентка 3 курсу спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування. Одноголосно підтримали пропозицію про участь у щорічному конкурсі «Краще наукове студентське товариство НФаУ».