19 грудня 2021 р. Участь у Благодійному проекті «Світ у дитячих долоньках»

19.12.21 року співробітники кафедри мікробіології, вірусології та імунології приєдналися до Благодійного проекту «Світ у дитячих долоньках» та подарували діточкам канцелярські приналежності: фарбі, фломастери, олівці та альбоми для малювання.

Благодійний проект «Світ у дитячих долоньках» засновано у 2016 році (ініціатор і координатор – Наукова бібліотека Харківського національного медичного університету).

Місія проекту: залучити небайдужих людей до допомоги в організації дозвілля дітей, які потребують особливої уваги, в першу чергу, пацієнтів онкологічних відділень дитячих лікарень та вихованців дитячих будинків Харкова.

«Діти потребують нашої уваги. Допомагайте разом з нами!» − наше звернення до всіх небайдужих. Купити ігри та матеріали для виробів, пограти з дітьми, зайнятися творчістю або читанням книг − це те найменше, чим ми можемо порадувати і прикрасити життя маленьких пацієнтів. Спілкування, моральна та духовна підтримка – це хоч трохи допоможе відволікти їх від болю та страждань. Найкраща нагорода – це посмішки на обличчях дітей!»

Приєднуйтесь до нашого доброго проекту !!!

Інформація про благодійний проект на сайті Наукової бібліотеки ХНМУ