09 грудня 2021 р. екскурсія до аптеки ЛЕДА

09 грудня 2021 р. на базі аптеки ЛЕДА  доцентом Шакун О.А. було проведено практичне заняття з дисципліни “Мікробіологія, вірусологія та імунологія з мікробіологічною діагностикою” для здобувачів вищої освіти 4  курсу спеціальності 224 Технології медичної діагностики і лікування. Студенти ознайомились з відділом екстемпорального виробництва лікарських препаратів. Дізналися про асортимент та особливості виготовлення  препаратів, методи санітарно-мікробіологічного контролю лікарських форм, води очищеної, стану приміщень, обладнання, одягу та рук персоналу.

Здобувачі вищої освіти отримали нові знання за темою “Санітарно-мікробіологічний контроль лікарських препаратів” та корисний досвід неформального спілкування з працівниками аптеки.

Колектив кафедри мікробіології, вірусології та імунології висловлює щиру вдячність керівництву аптечної сеті ЛЕДА за надану можливість відвідати аптеку.

09 грудня 2021 р. екскурсія до аптеки ЛЕДА 09 грудня 2021 р. екскурсія до аптеки ЛЕДА 09 грудня 2021 р. екскурсія до аптеки ЛЕДА 09 грудня 2021 р. екскурсія до аптеки ЛЕДА 09 грудня 2021 р. екскурсія до аптеки ЛЕДА