Співпраця співробітників кафедри з міжнародними компаніями Nestle та Cymedica

26 жовтня 2018 року доцент кафедри, доктор ветеринарних наук Д.В. Морозенко за багаторічну плідну співпрацю з українськими представниками міжнародних компаній Nestle та Cymedica та участь у якості лектора в семінарах для вітчизняних лікарів ветеринарної медицини був нагороджений дипломом та листом подяки. Також представники компаній висловили щиру подяку Національному фармацевтичному університету та особисто ректору, професору А.А. Котвіцькій за надану можливість запрошення лектора.