«Увага! Емерджентні інфекції»

26 лютого 2020 року  о 13-30 відбулася лекція в кабінеті №209 бібліотеки НФаУ (вул. Валентинівська, 4) на тему «Увага! Емерджентні інфекції» для співробітників бібліотеки, викладачів та студентів. Лекцію підготувала й прочитала  зав. каф. мікробіології, вірусології та імунології, професор Філімонова Наталія Ігорівна.

Лекція викликала велику зацікавленість серед слухачів!

Співробітники бібліотеки висловили побажання й прохання підготувати й провести ще декілька тематичних лекцій з  популяризації здорового способу життя та запобіганню пагубних звичок серед студентів і молоді, й також допомогти розібратися в особливостях перебігу, попередження та лікування сучасних інфекційних захворювань.

«Увага! Емерджентні інфекції» «Увага! Емерджентні інфекції» «Увага! Емерджентні інфекції»